
340433470 С(В)-2180(C 2180) Ремінь Gates (США) LAVERDA
2 570,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0402170
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2216 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2180 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2126 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0402170; ARBOS: A33381; A64164; CASE INTL., HARVESTER: 560689R1; CLAAS: 785175.0; JOHN DEERE: Z28450; Z28458; ZY18215; LAVERDA: 340433470; MASSEY FERGUSON: 112366410100; 1721350M1; 1880146M1; ROSTELMACH: 6201344 |
| Позначення виробника | G0402170 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570,82 ₴

