
340433422 С(В)-2335(C 2335) Ремінь Gates (США) FENDT
1 931,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0102183
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2371 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2335 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2281 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102183; DRONNINGBORG: 41981800; FENDT: 340433422; JOHN DEERE: S33510; LAVERDA: 34043342; MASSEY FERGUSON: 048391T1; 584849M2; NEW HOLLAND: 379217; 913506; 80379217 |
| Позначення виробника | C-2335 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 931,04 ₴

