
230167/20092108 С(В)-3800(C 3800) Ремінь Gates (США) NEW HOLLAND
4 193,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0902289
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3836 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3746 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0902289; BISO: 9351005300; 9351.0053.00; CLAAS: 930518.0; DEUTZ-FAHR: 1139083; 880022155371; 0113 9083; 088-002215-5.371; JOHN DEERE: H154723; S08035; Z33163; NEW HOLLAND: 230167; 20092108 |
| Позначення виробника | G0902289 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 193,76 ₴

