
1719000M1 С(В)-3940(C 3940) Ремінь Endura (Індія) MASSEY FERGUSON
708,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122347
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16577
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3976 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3886 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302302; CASE INTL., HARVESTER: 703101; 3155178R1; 197482C1; CLAAS: 629836.0; 629836.1; DEUTZ-FAHR: 880022155394; 088-002215-5,394; JOHN DEERE: ZY72912; MASSEY FERGUSON: 1719000M1; NEW HOLLAND: 338921 |
| Позначення виробника | C-3940 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,90 ₴

