
1730976M1/3175160M1 С(В)-6145(C 6145) Ремінь Gates (США) MASSEY FERGUSON
7 163,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0102464
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6181 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6145 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6091 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102464; CLAAS: 062043.0; 661337.0; 661337.1; DRONNINGBORG: 41957100; D41957100; MASSEY FERGUSON: 1730976M1; 3175160M1 |
| Позначення виробника | G0102464 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 163,82 ₴

