
061353.0/061353.1/061360.0 С(В)-8275(C 8275) Ремень Endura (Индия) CLAAS
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122360
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17734
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 8311 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 8275 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 8221 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402622; CLAAS: 061353.0; 061353.1; 061360.0; GRIMME: B9502261; B95.02261 |
| Позначення виробника | C-8275 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴

