
41921801 УБ(SPB)-1520 Ремінь Gates (США) FENDT
903,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2687277
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1542 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1520 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1460 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2687277; DRONNINGBORG: 41921801; D41921801; FENDT: 41921801 |
| Позначення виробника | SPB-1520 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,54 ₴

