
4270722252 УБ(SPB)-3000 Ремінь Rubena (Чехія) FORTSCHRITT
973,56 ₴
- В наявності
- Код: SPВ - 3000cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21973
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3022 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2940 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2787387; CASE INTL., HARVESTER: 601292; 61211331; FORTSCHRITT: 4270722252; KUHN: 83101792; NEW HOLLAND: 4270722517 |
| Позначення виробника | SPВ - 3000cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973,56 ₴

