
SPA 1507 11х10-1507 Ремінь StomilPLus (Польща)
405,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: SPA/E-1507
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 11х10-1507 (SPA/E-1507) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 11х10(SPA).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1525 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1507 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1462 мм |
| Позначення виробника | SPA/E-1507 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,30 ₴






