
20х12,5-1450 Ремінь Rubena (Чехія)
447 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 20 (19х12,5) 1450cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
756
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1480 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1402 мм |
| Позначення виробника | 20 (19х12,5) 1450cz |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴

