Ремінь 25х16-3760 (25X16/E-3760) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю 25х16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3799 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3760 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3699 мм |
| Позначення виробника | 25X16/E-3760 |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 133 ₴





