
2A BP 1600 2НА-1600 0368247 Ремінь Gates (США)
1 900,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0368247
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.308 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 10.1 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1564 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0368247; NEW HOLLAND: 9502828; 9835429; 848 18393; 89502828 |
| Позначення виробника | G0368247 |
| Ширина ременя | 29.2 мм |
| Ширина струмка | 13.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900,44 ₴

