2371
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2762 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2710 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1823248; CASE INTL., HARVESTER: 20797313; CLAAS: 495067.0; 495067.1; FORTSCHRITT: 207973130; 4250121772; JENZ: 303016005; MASSEY FERGUSON: 6230741M1; NEW HOLLAND: 9598016; 86988710; ROSTELMACH: 6201363 |
| Позначення виробника | 2BBP-2762 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987,66 ₴


