3139
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3847 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3795 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423329; CASE INTL., HARVESTER: 11170198; 1170198; CLAAS: 644890.0; 749712.0; JOHN DEERE: YC14551; Z59504; MASSEY FERGUSON: 71432802 |
| Позначення виробника | 2BBP-3847 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322,10 ₴


