
2C BP 4350 2НС-4350 0327375 Ремінь Gates EE-TECH (США)
12 115,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0327375 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4282 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0327375 EE-TECH; DEUTZ-FAHR: 1145025; 1146025; 0114 6025; 0114 5025; JOHN DEERE: HXE124870; HXE69321; NEW HOLLAND: 20070601 |
| Позначення виробника | G0327375 EE-TECH |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 115,86 ₴

