
HJ 1270 32х15-1270 Ремінь StomilPLus (Польща)
2 342,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: HJ/E-1270
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 32х15-1270 (HJ/E-1270) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 32х15(HJ). Разроблений як аналог оригінальним ременям NEW HOLLAND: 80603720; 603720 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.55 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 15 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1300 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1215 мм |
| ОЕМ номера | NEW HOLLAND: 80603720; 603720 |
| Позначення виробника | HJ/E-1270 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 342,34 ₴






