
38х18-1440Lі Ремінь StomilPLus (Польща) зубч.
5 090,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 38X18 VX/E-1440
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 38х18-1440 Lі (38X18 VX/E-1440) Stomil Plus зубч. . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 38х18.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.9 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1440 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1410210; CLAS: 603380.0; 603380.1 |
| Позначення виробника | 38X18 VX/E-1440 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 090,70 ₴



