
3B BP 2080 3НВ-2080 Ремінь StomilPLus (Польща)
3 047,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 3B BP/E-2080
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 3НВ-2080 (3B BP/E-2080) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3НВ(3HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1424200; CLAAS: 578331.0; NEW HOLLAND: 439446; ROSTELMACH: 6201415 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2080 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2028 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424200; CLAAS: 578331.0; NEW HOLLAND: 439446; ROSTELMACH: 6201415 |
| Позначення виробника | 3B BP/E-2080 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 047,34 ₴




