6487
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6888 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424560; CLAAS: 644896.0; 667554.0; DEUTZ-FAHR: 1145866; 0114 5866; JOHN DEERE: Z67326; NEW HOLLAND: 84052102; ROSTELMACH: 101872236 |
| Позначення виробника | 3BBP-6940 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 725,10 ₴


