
3-15J 2500 3УБ-2500 Ремінь StomilPLus (Польща)
3 997,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 3SPB BP/E-2500
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 3УБ-2500 (3-15J/E-2500) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2426 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Позначення виробника | 3SPB BP/E-2500 |
| Ширина ременя | 50.5 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 997,20 ₴




