
W40 1000 41,5х12,8-1000 Ремінь StomilPLus (Польща)
1 385,58 ₴
- Під замовлення
- Код: W40/E-1000
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 41.5х12.8-1000 (W40/E-1000) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний профілю 41.5х12.8(W40).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 12.8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1020 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 940 мм |
| Позначення виробника | W40/E-1000 |
| Ширина ременя | 41.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385,58 ₴




