
HL 3334 45х20-3334 2012273 Ремінь Gates (США)
11 599,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2012273
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3375 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3334 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3255 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2012273; MASSEY FERGUSON: S0619168; SAMPO ROSENLEW: 619168 |
| Позначення виробника | G2012273 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 599,68 ₴

