7197
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2205 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2153 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0125211; DRONNINGBORG: 41990045; 41990057; D41990045; D41990057; FENDT: 41990057; MASSEY FERGUSON: 312449520; 31-2449520; NEW HOLLAND: 455327 |
| Позначення виробника | 4BBP-2205 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577,70 ₴


