7547
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2795 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2743 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0225253; AHWI: 50.4.2762.B.Z; 5042762BZ; JOHN DEERE: H145994; H163576 |
| Позначення виробника | 4BBP-2795 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000,94 ₴


