7606
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2970 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2918 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425268; NEW HOLLAND: 84057914; 84175582 |
| Позначення виробника | 4BBP-2970 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125,80 ₴


