7966
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4020 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3968 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1925345; CASE INTL., HARVESTER: 47616842; GATES: 1925345 EE-TECH; CLAAS: 569528.0; FENDT: 344311318; LAVERDA: 4311318; 344311318; 344311318K; NEW HOLLAND: 86537319 |
| Позначення виробника | 4BBP-4020 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 877,54 ₴


