Ремінь 4УБ-4570 (4-15J SUP/E-4570) Stomil Super (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 4УБ(4-15J).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4570 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4496 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4-15J SUP/E-4570 |
| Ширина ременя | 68 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 15 квітня 2026