20038
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2998 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2863 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1813249; CASE INTL., HARVESTER: 4280121885; 4250121872; 4250121885; FORTSCHRITT: 4250121872; 50X3020; NEW HOLLAND: 435922 |
| Позначення виробника | HM 50х22 2950cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


