8558
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2840 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2788 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1426260; CASE INTL., HARVESTER: 61068927; CLAAS: 644403.0 |
| Позначення виробника | 5BBP-2840 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 404,32 ₴


