8572
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2970 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2918 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0126271 EE-TECH; MASSEY FERGUSON: 41978300 |
| Позначення виробника | 5BBP-2970 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657,04 ₴


