
5PK-698 Ремень полизований Rubena (Чехия)
366,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: РК 5 - 698cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8868
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.1 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 698 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| Позначення виробника | РК 5 — 698cz |
| Ширина ременя | 17.8 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366,24 ₴

