
HO 2300 62х25-2300 Ремінь StomilPLus (Польща)
5 751,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 62X25/E-2300
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 62х25-2300 (62X25/E-2300) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 62х25(HO). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0315204; BIZON: 51101622375; MASSEY FERGUSON: 6219396M1; NEW HOLLAND: 916849; GATES: 0315205; NEW HOLLAND: 434160; 9832601; 80434160; 84038200; 89434160; 89832601 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.74 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 25 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2352 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2195 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0315204; BIZON: 51101622375; MASSEY FERGUSON: 6219396M1; NEW HOLLAND: 916849; GATES: 0315205; NEW HOLLAND: 434160; 9832601; 80434160; 84038200; 89434160; 89832601 |
| Позначення виробника | 62X25/E-2300 |
| Ширина ременя | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 751,60 ₴






