
HO 2390 62х25-2390 1415208 Ремінь Gates (США) зубч.
17 413,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1415208
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.74 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 25 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2442 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2390 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2285 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1415208; CLAAS: 629035.0 |
| Позначення виробника | G1415208 |
| Ширина ременя | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 413,92 ₴

