
HO 2390 62х25-2390 176475.0 Ремінь Harvest Belts (Польща) зубч. CL
14 204,22 ₴
- Під замовлення
- Код: 62X25 X/H-2390
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hаrvest Bеlts® - оптимальне рішення
Ремені Hаrvest Bеlts® (Харвест) виробництва Sanok RC S.A. для зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів були розроблені, щоб виправдати очікування користувачів сільськогосподарської техніки, які шукають надійні високоякісні клинові ремені, що підходять для приводів. Завдяки індивідуально розробленій конструкції ремені Hаrvest Bеlts® не поступаються оригінальним клиновим ременям, які встановлюються на сільськогосподарських машинах.
Під час розробки Hаrvest Bеlts® ретельно перевіряються робочі умови кожного клинового ременя. Інноваційний, індивідуальний підхід забезпечує довгу та безвідмовну роботу за рахунок застосування максимально точного клинового ременя для приводу. Таке рішення знижує ризик простою і таким чином збільшує ефективність сільськогосподарської техніки.
Ми забезпечуємо ременями комбайни наступних марок: JОHN DEЕRE, CLAАS, NЕW HOLLАND, DЕUTZ FАHR, SAMPO, LAVERDA, FORTSCHRITT, CASE IH, MASSEY FERGUSON, SAMPO, LAVERDA, FIАT, VОLVO, BIZОN і іншу сьльськогосподарську техніку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HARVEST |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.74 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 25 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2442 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2390 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2285 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1415210; CLAAS: 176475.0 |
| Позначення виробника | 62X25 X/H-2390 |
| Ширина ременя | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 204,22 ₴






