1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| Вага 1 п.м. | 4.288 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2160 мм |
| Позначення виробника | 8SPCBP-2240 |
| Ширина ременя | 201 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980,62 ₴


