
Z 700 0-700 Ремень Rubena (Чехия)
118,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: Z - 700cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
25300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 716 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 676 мм |
| Позначення виробника | Z - 700cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118,20 ₴

