
A 1600 А-1600 Ремінь StomilPLus (Польща)
360,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/E-1600
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-1600 (A/E-1600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1620 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1570 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900121; BIZON: 51101131570; CASE INTL., HARVESTER: 209038C1; CLAAS: 055893.0; 644181.0 |
| Позначення виробника | A/E-1600 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360,36 ₴




