
A 1750 А-1750 Ремінь StomilPLus (Польща)
384,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: A/E-1750
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-1750 (A/E-1750) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1770 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1720 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900132; DRONNINGBORG: 41907800; D41907800; JOHN DEERE: H86039; LAVERDA: 340433157; MASSEY FERGUSON: 71396754; NEW HOLLAND: 9613728; 80246771; 9613728A |
| Позначення виробника | A/E-1750 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,96 ₴




