
B 1445 В(Б)-1445 Ремінь StomilPLus (Польща)
454,98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-1445
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-1445 (B/E-1445) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1471 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1445 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1401 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401110; BIZON: 5040/42-008/0; CASE INTL., HARVESTER: 1276634C1; 326998R1; 670741C1; JOHN DEERE: R82174; Z42382; Z42757; MASSEY FERGUSON: 315077 |
| Позначення виробника | B/E-1445 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454,98 ₴




