Ремінь В(Б)-1794 (B/E-1794) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1820 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1794 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1750 мм |
| Позначення виробника | B/E-1794 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534,54 ₴





