12844
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2266 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2196 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0201170; ARBOS: A63015; JOHN DEERE: AZ62282; AZ100808; MASSEY FERGUSON: 417795M1; 621261M1; NEW HOLLAND: 84045226 |
| Позначення виробника | В(Б)- 2240cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544,14 ₴


