Ремінь В(Б)-3050 (B/E-3050) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2601233 EE-TECH; NEW HOLLAND: 84073276; 86514532; 86514532A і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3076 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3050 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3006 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2601233 EE-TECH; NEW HOLLAND: 84073276; 86514532; 86514532A |
| Позначення виробника | B/E-3050 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835,50 ₴





