13568
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3206 мм |
| Позначення виробника | В(Б)- 3250cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791,04 ₴


