13575
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3316 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3290 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3246 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401248; BIZON: 9725-11287; CLAAS: 801680.0; DEUTZ-FAHR: 6210919; 0621 0919; GRIMME: B95.02070; B9502070; B9502142; B95.02142; LAVERDA: 34043311; MASSEY FERGUSON: 1483277M1; NEW HOLLAND: 230155; 516776; 80516776; 920098590 |
| Позначення виробника | В(Б)- 3290cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


