14141
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5526 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5456 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401412; BISO: 9351.0242.00; 9351024200; CASE INTL., HARVESTER: 58962R1; CLAAS: 2227662.0; 644447.0; JOHN DEERE: H128234; MASSEY FERGUSON: 71355170; 71160836; 833855M1; 899519L; W9811790; NEW HOLLAND: 89813594 |
| Позначення виробника | B-5500 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,26 ₴


