14421
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 956 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 930 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 886 мм |
| Позначення виробника | В(Б)- 930cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


