
C 1200 С(В)-1200 Ремінь Rubena (Чехія)
456,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: С(В) - 1200cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14590
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1236 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1146 мм |
| Позначення виробника | С(В) - 1200cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,36 ₴

