
C 2320 С(В)-2320 Ремінь Endura (Індія)
413,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122310
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
15272
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2356 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2320 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2266 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102183; DRONNINGBORG: 41981800; FENDT: 340433422; JOHN DEERE: S33510; LAVERDA: 34043342; MASSEY FERGUSON: 048391T1; 584849M2; NEW HOLLAND: 379217; 913506; 80379217 |
| Позначення виробника | C-2320 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,10 ₴

