Ремінь С(В)-3400 (C/E-3400) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3436 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3400 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3346 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302258; ARBOS: B41228; CASE INTL., HARVESTER: 195143C1; MASSEY FERGUSON: 717893; 71386695; 3316647M1; 611353M1; NEW HOLLAND: 86566287; REKORD/AGRAM: 53001506 |
| Позначення виробника | C/E-3400 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴





