17491
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6726 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6690 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6636 мм |
| Позначення виробника | C-6690 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229,46 ₴


